Ogłoszenie

Witamy na forum najlepszego klanu na EPI

#1 2007-12-13 20:08:42

nitroacetanilid

Administrator

6675279
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 6
Punktów :   

Pare istotnych spraw...

Pragne Wam zakomunikowac, ze na Vice Clan Leadera mianuje Ferdi. Podstawa mojej decyzji jest fakt, ze jest to gracz, ktory posiada duze doswiadczenie, czesto jest online,  pomaga innym, zna bardzo dobrze EPI - moglbym tu wypisac jeszcze pare rzeczy, ale sadze, ze nikt nie ma zadnych objekcji co do mojego wyboru. Jesli ktos ma, to trudno, nie bede dyskutowal na ten temat. Mysle, ze nie musze objasniac nikomu na czym polega funkcja VCL'a w momencie, gdy mnie nie ma w grze ;].
    Nastepna kwestia jaka chce poruszyc to przydzielenie oficjalnie kilku waznych funkcji w klanie, bez ktorych ciezko bedzie nam rozwijac sie w dobrym tempie:

- RB Commander (spodobala mi sie ta nazwa ): nie musze chyba pisac o kogo chodzi, ale zrobie to dla formalnosci. Organizatorem raidow zostaje Showtime, jest to niewdzieczna funkcja, jednak ktos to musi robic . Od tej pory o RB pytac sie wylacznie Show, a najlepiej nie pytac sie wcale tylko zajrzec na forum bo mam nadzieje, ze uda sie tak nam to zorganizowac, ze wszystkie potrzebne informacje beda w dziale Wyprawy Klanowe.

- Klanowy Craft: na to stanowisko mianuje Taps'a. Jezeli chcecie cos skladac to najpierw piszecie do niego i sie pytacie czy posiada odpowiednia recke, dopiero w drugiej kolejnosci do mnie. Nie bede wyjasnial jaka jest jego rola

- Klanowy Spoil:   na to stanowisko mianuje Kutfieja.

- Skarbnik: najbardziej meczace zadanie dostaje Zelgadis. To zeby zebrac pieniadze nie lezy w jego interesie tylko w Waszym ;]

Offline

 
© Copyright: Nysa & Zelgadis

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wlvswrld.pun.pl www.geodezja2006ns.pun.pl www.clan-wars.pun.pl www.girugamesh.pun.pl www.collegium.pun.pl